منو اصفهان ، خیابان توحید میانی ، نبش خیابان مهرداد شرقی ، ساختمان الهیه ، طبقه سوم - تلفن : 31312141
أکتر لقمانی

( روش نوین جراحی پلاستیک و زیبایی بینی ( رینوپلاستی

امروزه یکی از شایع ترین و پرطرفدارترین اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی در جهان عمل رینوپلاستی می باشد.رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی در لغت از دو کلمه رینو و پلاستی تشکیل شده است. رینو به معنای بینی و پلاستی به معنای اصلاح یا زیبا کردن است.

جراحی پلاستیک ، خواه به منظور زیبایی یا با هدف بازسازی ، نیازمند انتخابهای فراوانی است . نخستین و مهمترین آنها ، انتخاب یک جراح پلاستیک و زیبایی قابل اعتماد و ماهر است . این عمل با توجه به اهمیت و ظرافت بایستی توسط پزشکی انجام گیرد که در بالاترین سطح علمی و دارای پشتوانه تجربه کافی باشد.

عمل جراحی بینی باعث زیباترشدن ظاهر بینی و موزون تر شدن آن با دیگر عناصر صورت می گردد. در جراحی زیبایی بینی که برای بهبود شکل ظاهری بینی انجام میشود، بخشهای خاصی از بینی (استخوان و غضروف) تغییر داده میشوند تا هماهنگی بیشتری با سایر اجزای صورت برقرار گردد.

بینی یکی از ارکان اصلی تنفسی هر فردی است بنابراین عمل جراحی زیبایی بینی بایستی با حفظ عملکرد تنفسی همراه میباشد، بدین معنی که نه تنها تنفس فرد پس از جراحی دچار مشکل نمیشود، بلکه در صورت وجود مشکل تنفسی، بهبودی در وضعیت تنفس فرد نیز حاصل میگردد.روش ها و تکنیک های ابتدایی جراحی زیبایی بینی که گاهی بدون توجه کافی به اصول علمی و سلامت تنفسی فرد انجام می گرفت، همراه با نتایج نا مطلوب و غیر قابل پیش بینی بود.

دکتر با به کارگیری روش های نوین جراحی زیبایی بینی ، که حاصل از انجام موفقیت آمیز بیش از 5000 عمل جراحی بینی است، اکنون علاوه بر بهبود شکل ظاهری بینی ، افزایش تناسب بینی با سایر اجزای صورت و رفع مشکلات تنفسی فرد از تضعیف ساختار بینی جلوگیری و استحکام بیشتری را برای بینی فراهم می کنند که همراه با رضایت کامل بیماران می باشد. در این روش سعی بر آن است که کمترین آسیب بر بینی وارد شود و از این رو در برداشتن استخوانها و غضروفها بسیار با احتیاط عمل می شود و با تکنیک های خاص بخیه زدن در نقاط کلیدی غضروف ها ، تغییر شکل مطلوب در بینی ایجاد می شود.

در رینوپلاستی مدرن برای دسترسی به بافت ها و ساختار داخلی بینی به جای برش مخاط داخلی، با بلند کردن و جداسازی پوشش پوستی از روی اسکلت بینی تمامی مراحل انجام عمل با دید مستقیم انجام گرفته و عوارض ناشی از اشتباهات ارزیابی در حین عمل کاهش می یابد.علاوه بر این چون مخاط بینی در حین عمل هیچگونه آسیبی نمی بیند ، پس از عمل در داخل بینی چسبندگی ایجاد نمی شود.

در این شیوه نوین جراحی ، دست جراح برای انجام مانورهای تکنیکی در حین عمل باز است و جراحی با نهایت دقت و اطمینان به صورت موفقیت آمیزی انجام می گیرد.زیباسازی بینی و افزایش تناسب آن با سایر اجزای چهره در کنار حفظ استحکام بینی و بهبود وضعیت تنفسی فرد هدف اصلی ما،برای آنهایی است که به دنبال بهترین نتایج در عمل رینوپلاستی هستند.

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما...
دکتر شهریار لقمانی
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
روش نوین جراحی پلاستیک و زیبایی بینی(رینوپلاستی)


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید میانی ، نبش خیابان مهرداد شرقی ، ساختمان الهیه ، طبقه سوم
تلفن : 31312141 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانیدنظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
رینوپلاستی مدرن - فرم اول

از آنجایی که مصرف بعضی دارو ها یا وجود برخی از بیماریهای زمینه ای می تواند بر عمل جراحی و بیهوشی تاثیر بگذارد و حتی موجب لغو عمل شود لذا در ویزیت های قبل از عمل در صورتیکه هر گونه دارویی (حتی گیاهی) مصرف می نمائید یا بیماریهای جسمی . . . ... ادامه مطلب

اطلاعاتي پيرامون عمل جراحي بلفاروپلاستی

در دو روز اول پس از عمل کبودی و تورم افزایش می یابد و بعد طی یک تا دو هفته به تدریج و خود به خود رفع خواهد شد . در سه روز اول پس از عمل استراحت کامل داشته باشید یعنی حتی الامکان دراز بکشید و چشمها را ببندید. در روز اول پس از عمل از کمپرس سرد استفاده نمائید . . . ... ادامه مطلب

جراح پلاستيك كيست؟

جراح پلاستيك شخصی است كه پس از اخذ مدرك دكتری در رشته پزشكی و سپس گذراندن دوره تخصصی در رشته جراحي عمومی برای آموزش دوره فوق تخصصی جراحی پلاستيك (به مدت 3 سال) در مراكز دانشگاهی معتبر تعليم میبيند. ... ادامه مطلب

دکتر شهریار لقمانی دارای مدرک بورد فوق‌ تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند.ایشان عضو هیات علمی دانشگاه و نیز عضوانجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند .
خلاصه ای از مراتب علمی ایشان :
سال 1369 فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه اصفهان با رتبه ممتاز
سال 1373 فارغ التحصیل بورد تخصصی جراحی عمومی
رتبه اول دانشگاه اصفهان -رتبه دوم کشوری
سال 1382 فارغ التحصیل بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
رتبه اول دانشگاه شهید بهشتی تهران-رتبه سوم کشوری
از سال 1373 عضو هیات علمی گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465